Radi vám pomôžeme s výberom vašej dovolenky!
Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.
telefon+421 (0) 31 / 562 79 11

emailinfo@jacobreisen.sk
MSC MAGNIFICA - Autobus v cene
Krajina: Taliansko - Malta - Grécko - Cyprus
Destinácia:
Typ zájazdu: Plavby
Doprava: Loď
ID zájazdu: 1206
Dĺžka pobytu: 12 dní
Cena: od 699€
Boli ste tu? Zanechajte vaše hodnotenie!
Zatial nehodnotené
Zdielať na facebook:
Poslať ponuku mailom
Vytlačiť ponuku

 

MSC Magnifica je ako ostatné lode spoločnosti MSC Cruises postavená v talianskom štýle tak, aby vyhovovala všetkým európskym hosťom. Ako sami o sebe tvrdia, samotná loď je najkrajšou destináciou celej plavby.
Ak si chcete luxus užiť naplno, práve pre Vás tu je MSC Yacht Club. Hoci je spoločnosť MSC Cruises známa špičkovou kvalitou služieb, MSC Yacht Club ponúka ešte niečo viac. Ide o exkluzívny klub, ktorého členovia využívajú najvyššie výhody. Súkromný transfer z letiska k lodi, priestory vyhradené len pre členov MSC Yacht Club, nápoje v minibare zdarma., vlastná recepcia či Nintendo Wii konzola priamo v kajute sú len časťou toho, čo má pre členov MSC Yacht Club pripravené.

Pasažieri sa môžu tešiť napr. na samoobslužnú reštauráciu Sahara, ktorá je štýlovo zariadená v dreve a žlto-oranžových farbách, tématický športový bar, elegantnú reštauráciu L´Edera, divadlo Royal Theatre s kapacitou 1.500 osôb alebo rozsiahly Spa areál s ponukou thajských masáží a tureckých kúpeľov. Okrem toho na lodi nájdete bazénový komplex, viacero vonkajších víriviek, detské ihrisko, dufy free obchody, knižnicu, fitness centrum s výhľadom na more, 4D kino a mnoho ďalšieho.

 

Deň Prístav Krajina Príchod Odchod
1. Janov Taliansko - 17:00
2. na mori - - -
3. La Valletta Malta 07:00 14:00
4. Katakolon Grécko 10:00 17:00
5. Piräus/Athény Grécko 07:30 18:30
6. na mori - - -
7. Limassol Cyprus 08:00 16:00
8. Rhodos Grécko 09:00 17:00
9. Heraklion Grécko 08:00 14:00
10. na mori - - -
11. Civitavecchia/Rím Taliansko 09:00 19:00
12. Janov Taliansko 08:00 -

Autobusová doprava na trase Viedeň - Benátky - Viedeň je zahrnuté v cene. 


V cene je zahrnuté:

Doprava a transfer do prístavu a späť, okružná plavba podľa uvedeného programu v zaknihovanej kategórií kabíny, Snack po nalodení, Captains Coctail, 24-hodinový kabin service, Plná penzia: raňajky, obedy, večere, poludňajšia káva, nočný bufet, použitie všetkých zariadení na palube v časti pre pasažierov, vstupy na denné divadelné prestavenia, účasť na organizovaných programoch (aj  zábavných) na palube, päťjazyčne hovoriaci personál, poplatky pri na lodení a vylodení, prevoz batožín na/z lode pri príchode a odchode.

 

 

V cene nie je zahrnuté:

Fakultatívne výlety, fakultatívne výlety, prepitné 9,- €/os./noc – dospelá osoba, 4,50,- € - dieťa 14-17 rokov, servisné poplatky 15% prirážka z obsluhy (len pri platení napr. nápojov alebo extra jedál), nápoje na palube, osobné výdavky, kadernícke služby, sauna, parný kúpeľ, masáže, kozmetika, lekárske ošetrenie, poistenie.

 


Možnosť dokúpenia nápjového balíka ešte pred odchodom (sú zvýhodnené ceny a bez 15% prirážky z obsluhy).


Ceny sú pohyblivé a zobrazená cena sa može kedykoľvek zmeniť. Aktuálná cena bude potvrdená pri rezervácií.


Vyberte si termín:
najlacnejsie cena drahšie
Pre túto dovolenku neboli špecifikované žiadne termíny.